1.Przypowieść o miłosiernym Samarytaninie uświadamia nam, że chrześcijańska miłość do bliźnich wyraża się nie tylko przez gesty, ale sposób postrzegania innych ludzi. Tego nowego patrzenia na człowieka uczy nas Chrystus, nieustannie ofiarując się za nas Ojcu podczas każdej Eucharystii.

2.W tym tygodniu msze święte w dni powszednie we wtorek i w czwartek o 8.00, w pozostałe dni o 18.00. Są wolne intencje w tym tygodniu.

3.Nowenna do Matki Bożej Niestającej Pomocy w środę , a Koronka do Bożego Miłosierdzia w piątek po mszy o godz. 18.00.

4.W przyszłą niedzielę będę głosił kazania w Jastarni, msze święte u nas odprawi ks. Tomasz Idczak.

5..Dziękuję za posprzątanie kościoła i wszystkie wykonane prace .

6.Na czas wakacji polecam dobrą lekturę. Dziś do nabycia Gość Niedzielny i Niedziela.

7.Komisariat policji w Kolbudach przestrzega przed oszustami wyłudzającymi pieniądze od starszych osób-metodą na policjanta.

8.Solenizantów i jubilatów nowego tygodnia powierzam opiece świętych patronów, życząc spełnienia wszelkich dobrych marzeń i planów.

ŻYCZĘ RADOSNEJ NIEDZIELI I OWOCNEGO TYGODNIA.

Na rozpoczynający się tydzień przyjmijcie Boże błogosławieństwo. Ks.proboszcz Andrzej Sieg.

Zapowiedzi przedślubne- Sylwia Benert i Łukasz Browarczyk z Otomina.