1.Dziś przypada kolejna lipcowa niedziela. W czasie wakacji i urlopów nie zapominajmy o świętowaniu dnia Pańskiego.

2.Dziękuję za złożone dzisiaj ofiary na tacę które przeznaczone są na wykończenie naszej świątyni. Dziękuję wszystkim wpłacającym na konto parafialne. Dziękuję ofiarodawcom za ufundowanie witraża w prezbiterium.

3.W środę kierujemy nasze prośby do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Podczas nowenny o godz. 18.00 prosimy Ją we wszystkich naszych osobistych, rodzinnych i wspólnotowych potrzebach. W piątek o 18.00 odmówimy Koronkę do Bożego Miłosierdzia.

4.W czwartek, 16 lipca, w liturgii wspominamy Najświętszą Maryję Pannę z Góry Karmel. Msza święta o 8.00.

5.Zachęcam do zamawiania intencji mszalnych.

6.Dziękuję wszystkim wspierającym naszą parafię: za modlitwę, życzliwość, ofiary i za  wszystkie wykonane prace  i posprzątanie kościoła.

7.Przy wyjściu z kościoła do nabycia na stojakach prasa katolicka w cenie 6 złotych.

8.18 lipca w godzinach od 13.00-19.00 w karczmie Swojak odbędzie się festyn z którego dochód przeznaczony jest na walkę Tosi z SMA. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.

ŻYCZĘ DOBREJ NIEDZIELI I DOBREGO TYGODNIA.

Ks. proboszcz

Zapowiedzi przedślubne:

KAROL TOCZEK Z OTOMINA I JULIA NAGRABSKA Z GDAŃSKA.