1.Dziękuję wszystkim za stosowanie się do zaleceń epidemicznych w postaci noszenia maseczek w kościele.

2.Dziękuję za złożone dzisiaj ofiary przeznaczone na wykończenie naszej świątyni

3.W środę zapraszam na wspólną modlitwę podczas Nowenny do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00, w piątek na Koronkę do Bożego Miłosierdzia o 18.00.

4.W sobotę, 15 sierpnia, przypada uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Prawdę wiary o tym, że Maryja po ziemskim życiu z ciałem i duszą została wzięta do chwały niebieskiej i wywyższona przez Boga jako Królowa, ogłosił papież Pius XII w 1950 roku. Msze Święte w naszym kościele o godz. 9.00, 11.30 i 16.30.

5.W Polsce ta uroczystość jest znana i obchodzona jako święto Matki Bożej Zielnej. Na liturgię do kościoła przynosimy bukiety ziół, kwiatów i warzyw, które zostaną pobłogosławione.

6.Dziękuję wszystkim wspierającym naszą parafię: za modlitwę, życzliwość, ofiary i za  wszystkie wykonane prace  i posprzątanie kościoła.

7.Przy wyjściu z kościoła do nabycia na stojakach prasa katolicka w cenie 6 złotych.

8.W tym tygodniu są wolne intencje zachęcam do zamawiania w zakrystii.

9.W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na pomoc dla mieszkańców Bejrutu.

ŻYCZĘ DOBREJ NIEDZIELI I DOBREGO OWOCNEGO TYGODNIA.

Ks. proboszcz