1.Pan Jezus przyznaje się do swojej rodziny, do swojego pochodzenia, swojego miasta i chociaż nie jest dobrze rozumiany, to jednak nie wypiera się swoich ziemskich korzeni. Swojej historii nikt nie może zmienić, ale można jej nadać nowy, piękniejszy bieg. Uczmy się od Pana Jezusa, nie zapominając o tym, co było, i nie zrażając się przeciwnościami, budować własną drogę realizowania powołania do szczęścia przekraczającego ziemski wymiar.

2.Po mszy świętej w środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a w piątek Koronka do Miłosierdzia Bożego.

3.W środę po mszy świętej z racji 11 dnia miesiąca odmówimy litanię do naszej patronki NMP z Lourdes.

4.Zachęcam do nabycia- Gość Niedzielny i Niedzielę.

5.Dziękuję za posprzątanie kościoła i wszystkie prace wykonane w kościele.

6.Solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa i życzliwości ze strony najbliższych.

 

 

Życzę dobrej niedzieli i pełnego Bożych łask tygodnia.