1.Radość spotkania z Chrystusem podczas niedzielnej Eucharystii rozpala serca wierzących nową gorliwością w podążaniu drogami wiary. Niech wolny od wielu codziennych obowiązków czas wakacji i urlopów pozwoli nam jeszcze głębiej przeżywać spotkania z Panem.

2.W tym tygodniu msze święte w dni powszednie o 18.00, jedynie we wtorek o 8.00. Są wolne intencje, zachęcam do zamawiania.

3.Nowenna do Matki Bożej Niestającej Pomocy w środę po mszy o godz. 18.00, w piątek Koronka do Miłosierdzia Bożego.

4.W tym tygodniu przypada 11. dzień miesiąca. Po mszy świętej odmówimy litanię do Matki Bożej z Lourdes.

5.Dziękuję za posprzątanie kościoła i wszystkie wykonane prace .

6.Ks. proboszcz w dzisiejszą niedzielę głosi kazania w Kuźnicy.

7.Na czas wypoczynku polecam dobrą lekturę. W tym tygodniu do nabycia Gość Niedzielny

i Niedziela.

8.Solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzę obfitych darów i opieki Bożej Opatrzności.

ŻYCZĘ RADOSNEJ NIEDZIELI I OWOCNEGO TYGODNIA.

Na rozpoczynający się tydzień przyjmijcie Boże błogosławieństwo. Ks.proboszcz Andrzej Sieg.