1. W przyszłą niedzielę przypada duga niedziela miesiąca kolekta przeznaczona jest na dalsze prace w kościele.

2. W lipcu i w sierpniu msze święte we wtorek i czwartek o 7.00, w pozostałe dni o 18.00, w niedzielę o 9.00, 11.30 i 16.30.

3. Dziękuję za wszystkie wykonane prace zwłaszcza za uformowanie skarpy przy plebani.

4. Przy wyjściu z kościoła do nabycia prasa katolicka. Niedziela i Gość Niedzielny.

5. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzę obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień. Miłej i błogosławionej niedzieli.
proboszcz ks. Andrzej

6. W ubiegłym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odeszła :śp. Halina Tul (l.72) z ulicy Przyjemnej. Dobry Jezu a nasz Panie daj Jej wieczne spoczywanie.