1.Nowa jakość życia, do jakiej zaprasza nas Chrystus, jest nie tylko wyzwaniem, ale nade wszystko obietnicą Mistrza. Udział w niedzielnej Eucharystii pozwala nam z nowej perspektywy spojrzeć na własne życie i wydarzenia wokół nas.

2.Trwa czas wakacji szkolnych i urlopów. Dobry wypoczynek, czas spędzony z najbliższymi i poświęcony Panu Bogu pomogą nam odkrywać nowy sens codziennych spraw. Wszystkim uczniom, nauczycielom i wypoczywającym na urlopach życzę bezpiecznych i ubogacających dni.

3.W lipcu i sierpniu msze święte w dni powszednie we wtorek i czwartek o 8.00 w pozostałe dni o 18.00. W niedzielę bez zmian o 9.00, 11.30 i 16.30. Spowiedź jak zawsze 15 minut przed mszą świętą. Biuro parafialne w poniedziałek i piątek od 17.00 do 17.30 i bezpośrednio po mszach świętych.

4.Msza Święta wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa za nasze grzechy w piątek o godz. 18.00. Spowiedź św. od godz. 17.30.

5.Sobotnia Msza Święta ku czci Niepokalanego Serca Maryi o godz. 18.00. Od 17.15 różaniec który poprowadzi wspólnota Żywego Różańca.

6.Dziękuję za posprzątanie kościoła i wszystkie wykonane prace .

7.Odwiedziny duszpasterskie chorych w sobotę od 9.00.

8.Dziękuję za ofiary złożone na budowę świątyni , w miesiącu czerwcu zebraliśmy 5340 zł. Bóg zapłać osobom zbierającym ofiary. Informuję że spłaciliśmy wykonawcę sufitu kościoła. Kolejną inwestycję którą planujemy w tym roku to drzwi główne wejściowe-koszt 22.000 zł. i dwoje drzwi wewnętrznych z prezbiterium-koszt 5540 zł.

9.Mobilne Centrum Badań organizuje badanie pod kątem : miażdżycy tętnic, osteoporozy, wydolności płuc i oskrzeli oraz zakwaszenia organizmu. Badanie odbędzie się w Ambulansie Diagnostycznym we wtorek 2.07.2019 o godz. 16.15 na parkingu przy kościele. Szczegóły na ulotkach wyłożonych na stojaku.

10.Na czas wypoczynku polecam dobrą lekturę. W tym tygodniu do nabycia Niedziela i Gość Niedzielny.

11.W przyszłą niedzielę będę głosił kazania w Kuźnicy. W naszej parafii msze będzie sprawował ojciec ze Zgromadzenia Oblatów.

12.Solenizantów i jubilatów pierwszych dni lipca zawierzam opiece Matki Bożej i świętych patronów.

ŻYCZĘ RADOSNEJ NIEDZIELI I OWOCNEGO TYGODNIA.