1.Jezus, Pan życia i śmierci, dokonując cudu wskrzeszenia umarłych, zapowiadał największy cud: własne zmartwychwstanie. Śmierć, która zawsze jest wielką tajemnicą sprawiającą cierpienie bliskich zmarłego, w świetle zwycięstwa odniesionego przez Zbawiciela nabrała nowego znaczenia. Jest bramą do życia wiecznego.

2.Msze święte w dni powszednie w okresie wakacyjnym ulegają zmianie: we wtorek i czwartek o 8.00 w pozostałe dni o 18.00. W niedziele msze święte bez zmian o 9.00,11.30 i 16.30.

3.W tym tygodniu przypadają pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź święta w I piątek od 17.15, o 18.00 msza święta, po mszy świętej adoracja do 19.00. Chorych odwiedzę o 17.00. W I sobotę miesiąca różaniec o 17.30 poprowadzi wspólnota Żywego Różańca.

4.W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a w piątek Koronka do Miłosierdzia Bożego.

5.Zachęcam do nabycia- Gość Niedzielny i Niedzielę.

6.Dziękuję za posprzątanie kościoła i wszystkie prace wykonane w kościele.

7.Dziękuję za złożone ofiary na budowę kościoła-wszystkim ofiarodawcom i osobom zbierającym – zebraliśmy – 6200 zł. W miesiącu maju wykonano hydraulikę zarówno w kościele jak i w budynku parafialnym, a także wykonano instalacje elektryczną i instalację przewodów pod nagłośnienie ,projektor itp. Wykonano tynki w budynku parafialnym. Koszt prac tynkarskich, materiałów elektrycznych i instalacji wodnej- 31000 zł. Dziękuję panu Markowi za ufundowanie instalacji przewodów nagłośnieniowych i panu Radkowi za ufundowanie instalacji grzewczej, panu Bogdanowi za pracę  przy elektrycznej instalacji i panu Zenonowi za zalanie podłogi w pomieszczeniu gospodarczym. W miesiącu lipcu zostanie wykonana wylewka podłogowa w domu parafialnym, otynkowanie wewnątrz kościoła i pokrycie dachu  domu parafialnego blachą.

8.Niech Zbawiciel obficie błogosławi jubilatom i solenizantom w rozpoczynającym się tygodniu.

Życzę dobrej niedzieli i pełnego Bożych łask tygodnia.