1.Trwa czerwiec – miesiąc naszej szczególnej modlitwy do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Przez udział w nabożeństwach czerwcowych wynagradzamy Bożemu Sercu za grzechy nasze i bliźnich, wszelkie zniewagi i braki w wierze. Dziękujemy za Boże miłosierdzie i prosimy o wytchnienie oraz pociechę w codziennych troskach. Pamiętajmy, że Serce Jezusowe jest jedynym źródłem zdolnym rozgrzać serca ludzi do miłość do Boga i bliźniego.

2.W środę, 24 czerwca, przypada uroczystość Narodzenia Świętego Jana Chrzciciela, który przygotował drogę Panu Jezusowi. Msza święta o 18.00. Po mszy odmówimy nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

3.Zbliża się koniec roku katechetycznego i szkolnego. U progu czasu wakacyjnego pamiętajmy, że od Pana Boga i Jego przykazań nie ma wakacji, a na urlop warto zabrać ze sobą różaniec, modlitewnik lub Pismo Święte. Nie zapominajmy też, że każda niedziela jest drogowskazem na wakacyjnej drodze. Na mszy o 11.30 w przyszłą niedzielę będziemy prosić o udane wakację.

4.Dziękuję za złożone ofiary na tacę budowlaną-zebraliśmy 2941.50 zł., na konto parafialne 3360 zł. Dziękuję wszystkim wspierającym naszą parafię: za modlitwę, życzliwość, ofiary i za wszystkie wykonane prace  i posprzątanie kościoła.

5.Jutro w poniedziałek o 18.45 zbiórka dla ministrantów.

6.Przy wyjściu z kościoła do nabycia na stojakach prasa katolicka w cenie 6 złotych.

ŻYCZĘ DOBREJ NIEDZIELI I DOBREGO TYGODNIA.

Ks. proboszcz