1. Dziękuję za złożone w ubiegłą niedzielę ofiary na tacę inwestycyjną, dziękuję za ofiary przelewane na konto parafialne. Zebraliśmy razem 5645 złotych.

2. Dzisiaj po mszy świętej o 16.30 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania. Sakrament bierzmowania zostanie udzielony młodzieży w naszej parafii 24.09.2021.W przyszłą niedzielę po mszy o 16,30 zapraszam rodziców bierzmowanych.

3. Nabożeństwo czerwcowe codziennie w dni powszednie po mszy świętej, a w niedzielę po mszy o 9.00.

4. Od dzisiejszej niedzieli (20.06) przestaje obowiązywać dyspensa od udziału we mszach świętych niedzielnych wprowadzona w związku z pandemią Covid-19. Zapraszam wszystkich do bezpośredniego udziału. W dzisiejszą niedzielę ostatnia transmisja mszy świętej na facebooku.

5. W przyszłą niedzielę kazania na mszach będzie głosił neoprezbiter Daniel Trochowski który po mszy udzieli indywidualnego błogosławieństwa kapłańskiego..

6. W czwartek 24 czerwca przypada uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela, który wzywał do nawrócenia i przygotował drogę Jezusowi.

7. W piątek zakończenie roku szkolnego. Zapraszam o godz.18.00 na Mszę Świętą dziękczynną za wszelkie dary i łaski, których Bóg udzielił nam w tym roku, za piękną pracę wychowawczą naszych nauczycieli, pedagogów, pracowników szkoły, za rzetelną pracę dzieci i młodzieży, uwieńczoną dobrymi wynikami.

8.Zmarła śp. Genowefa Chrzan (l.101) z ulicy Bursztynowej. Pogrzeb odbędzie się w tym tygodniu. Dobry Jezu a nasz Panie daj jej wieczne spoczywanie.

8. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzę obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień. Miłej i błogosławionej niedzieli.
proboszcz ks. Andrzej