1.Codziennie uczestniczymy w budowaniu królestwa Bożego w świecie. Chociaż często wydaje się nam, że nasze wysiłki są mizerne i prawie nie widać skutków tego budowania, bo są maleńkie jak ziarnko gorczycy. Ono jednak wciąż rośnie Bożą mocą i w każdej chwili może ogarnąć nas całkowicie i przemieniać świat.

2.Zachęcam do codziennej wspólnej modlitwy do Najświętszego Serca Pana Jezusa po mszach o 18.00 w czwartek o 8.00 i w niedzielę o 9.00.

3.W sobotę przypada Dzień Ojca. Będziemy modlić się na Mszy Świętej o 18.00 w intencjach naszych ojców. Dla żyjących będziemy wypraszać obfite Boże błogosławieństwo, a dla zmarłych wieczny pokój w królestwie Bożym.

4.W przyszłą niedzielę przypada uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.

5.Zachęcam do nabycia- Gość Niedzielny, Niedzielę i Mały Gość.

6.Dziękuję za posprzątanie kościoła i wszystkie prace wykonane w kościele.

7.Parafia nasza  w dniach od 7 do 12 września organizuje pielgrzymkę do La Salette, Avinion i Lourdes na 160 lecie objawień Matki Bożej. Szczegóły na tablicy ogłoszeń i stronie parafialnej.

8.W piątek 22.06. na msze św. o 18.00 zapraszam dzieci i młodzież szkolną i nauczycieli będziemy dziękować za kończący się rok szkolny i prosić o bezpieczne wakacje.

9.Niech jubilatów i solenizantów tego tygodnia ogarnia radość uczestnictwa w królestwie Bożym.

10.W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Ryszarda Zalewskiego (l.65) z ul. Słonecznej.Dobry Jezu a nasz Panie daj mu wieczne spoczywanie.