1. W dzisiejszą niedzielę Kościół wychwala Pana Boga za wszystkich świętych.  Msze święte  dzisiaj i w przyszłą niedzielę o 9.00, 10.15, 11.30 i 16.30.

2. Jutro przypada wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych, tzw. Dzień Zaduszny.   Modląc się za zmarłych, pomagamy tym, którzy pokutują w czyśćcu. Ofiarujmy im dar modlitwy, aby jak najszybciej mogli przebywać blisko Ojca w niebie. W tym dniu Msze Święte o 8.00 i 18.00.

3. Przez cały listopad duszom w czyśćcu możemy ofiarować wielki dar – odpust zupełny za pobożne nawiedzenie cmentarza lub kościoła i zmówienie modlitwy w ich intencji oraz spełnienie pozostałych warunków odpustu, tzn.: stan łaski uświęcającej, przyjęcie Komunii św., odmówienie modlitwy w intencjach wyznaczonych przez Ojca Świętego.  Módlmy się za nich. Oni odwdzięczą się nam swoimi modlitwami i swoim wstawiennictwem przed Bogiem.

4. Od 2 do 8. Listopada zapraszam na Różaniec z wypominkami będzie odmawiany w oktawie Wszystkich Świętych (2-8.11) po mszach świętych, w niedzielę 8.11  przed mszą o 8.30. Złożone przy tej okazji tradycyjne ofiary, tego roku przeznaczamy na budowę kościoła.

5. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W piątek będziemy przepraszać Boże Serce za brak miłości, za lekceważenie daru Bożego miłosierdzia podczas adoracji Najświętszego Sakramentu i Mszy Świętej o godz. (18.00).  Okazja do pierwszopiątkowej spowiedzi w naszym kościele od godz. 17.30. W sobotę powierzymy naszą wspólnotę parafian, tych żyjących i tych, którzy odeszli już do domu Pana, Tej, która jest naszą Królową. Uczynimy to zwłaszcza podczas pierwszosobotniego nabożeństwa o godz. 20.30 w ramach Różańca do Granic Nieba.

6.Dziękuję wszystkim wspierającym naszą parafię za życzliwość, modlitwę, ofiary, wszystkie wykonane prace i dbanie o porządek w kościele.

7. Przygotowania do I Komunii św. i Bierzmowania jest zawieszone w naszej parafii do odwołania.

8.Od 1-8 listopada trwa Akcja Różaniec do Granic Nieba . W naszym kościele spotykamy się w niedzielę o 15.00, a w dni powszednie o 20.30. Różaniec poświęcony jest dzieciom nienarodzonym i duszom w czyśćcowym.

9.W przyszłą niedzielę taca budowlana przeznaczona na posadzkę w naszej świątyni.

10.Jeśli któraś z rodzin chciałaby ufundować ławkę w naszym kościele, to temat jest nadal aktualny-cena ławki 3500 zł. Dziękuję tym rodzinom które ufundowały ławki.

11.Polecam prasę religijną w cenie 6 złotych  znajdującą się na stojaku przy wyjściu z kościoła.

Na dni pamięci o naszych bliskich zmarłych niech nam Pan Bóg błogosławi.  Ks. Proboszcz