1.Czterdzieści dni po zmartwychwstaniu Chrystus wstąpił do nieba.

2.Dzisiaj o 11.30 dzieci przeżywają I Rocznicę Komunii świętej.

3.Trwamy w oczekiwaniu na zesłanie Ducha Świętego. Nowenna przygotowująca nas do tej uroczystości odprawiana jest codziennie na zakończenie Mszy Świętej .

4.Czerwiec to tradycyjnie miesiąc szczególnego kultu Najświętszego Serca Pana Jezusa. Cześć Bożemu Sercu będziemy oddawali podczas nabożeństw czerwcowych w tygodniu po mszy św. oraz w niedziele po mszy o 9.00.

5.W tym tygodniu przypadają pierwszy piątek miesiąca. Zachęcam do udziału we Mszy wynagradzającej Bożemu Sercu w piątek o godz. 18.00. Spowiedź piątkowa od godz. 17.30.

6.Dziękuję za posprzątanie kościoła i wszystkie wykonane prace.

7.Zachęcam do lektury prasy katolickiej. – Gość Niedzielny, Niedziela i Mały Gość.

8.W poniedziałek 3.06. zbiórka ministrantów o godz.18.45. Zapraszam na nią także chętnych chłopców którzy pragną zostać ministrantami.

9.Parafia organizuje pielgrzymkę do Włoch w dniach 9-16.09.Szczegóły na tablicy ogłoszeń i stronie parafialnej.

10.Uroczyste obchody zesłania Ducha Świętego rozpoczniemy Mszą wigilijną i czuwaniem po mszy w sobotę. Msza święta o 18.00.

11.Zachęcam do lektury prasy katolickiej. Do nabycia Niedziela, Gość niedzielny.

12.Metropolita gdański zaprasza na Marsz Życia i Rodziny 9.06 o 15.00. Początek przy kaplicy Królewskiej, a zakończenie przy Sali BHP. Organizatorzy proszą o ubranie się na biało.

13.Dziękuję za ofiary na budowę naszej świątyni zebraliśmy 5150 zł. Dziękuję osobom zbierającym. Jesteśmy na etapie spłaty sufitu kościoła. Do spłaty pozostało 10000 zł.

14.Chorych odwiedzę w sobotę 8.06. od 9.00.

15.Jubilatów i solenizantów zwierzamy Bożemu Sercu i wstawiennictwu świętych patronów.

ŻYCZĘ RADOSNEJ NIEDZIELI I OWOCNEGO TYGODNIA.

Zapowiedzi przedślubne-II- Piernicki Michał z Gdańska i Sadowska Agnieszka z Otomina.