1. Uroczystość Wniebowstąpienia Pana Jezusa uświadamia nam, że Chrystus uwielbiony, przebywający z Bogiem jest równocześnie z nami przez wszystkie dni, aż do skończenia świata. Żyje w Kościele, nieustannie uobecnia się w czasie każdej Eucharystii.

2. Dziękuję za złożone ofiary złożone w ubiegłą niedzielę na tacę inwestycyjną, dziękuję za ofiary wpłacane na konto. Zebraliśmy łącznie 5789 złotych. Spłaciliśmy 10000 długu.

3.Przez cały maj codziennie, po mszach w dni powszednie, a w niedzielę po mszy o 9.00 zapraszam na nabożeństwa majowe.

4. Trwamy w nowennie przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Módlmy się, aby w każdym z nas Bóg odnowił dary i charyzmaty. Zachęcam do szczególnej modlitwy w intencji młodzieży przygotowującej się do przyjęcia sakramentu bierzmowania.

5. W przyszłą niedzielę (23.05.) po mszy o 16.30 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania. Obecność obowiązkowa.

6.W najbliższą sobotę 22.05. zapraszam na wyjazd rowerowy do Gdańska Oliwy. Wyjazd sprzed kościoła o 9.00.

7. W piątek 21.05 msza o 8.00 nie będzie mszy wieczornej również biuro tego dnia będzie nieczynne

8.W Boże Ciało (3.06) msza święta po której rozpocznie się procesja zostanie odprawiona o 10.15 . Po zakończeniu procesji bezpośrednio msza święta. Trasa procesji ulica Różana, Wrzosowa, Pogodna i Konna.

9. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzę obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień. Miłej i błogosławionej niedzieli.
ks. proboszcz Andrzej