1.Sakrament Bierzmowania zostanie udzielony młodzieży naszej parafii w niedzielę 10 marca o 13.00 przez ks. bp. Wiesława Szlachetkę. Spotkanie obowiązkowe dla młodzieży przystępującej do sakramentu bierzmowania w poniedziałek 25.02. o 19.00. Spotkanie dla rodziców bierzmowanych w środę 27.02. o 19.00. Od piątku po mszy rozpoczyna się nowenna dla młodzieży przed bierzmowaniem i próby.

2.Dziękuję za złożone ofiary w miesiącu lutym- na konto i ze zbiórek zebraliśmy 5290. Trwają prace w domu parafialnym – cekolowanie i malowanie ścian. W marcu przeprowadzone zostaną prace związane z ocieplaniem dachu kościoła. Dach zostanie pokryty pianką i barrisolem. Koszt wyniesie 60000 zł. Dziękuję wszystkim ofiarodawcom za złożone ofiary i osobom zbierającym ofiary. Bóg zapłać.

3.Spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej w przyszłą niedzielę 3 marca po mszy świętej o 11.30 w salce na plebanii.

4.Nowenna do Matki Bożej Niestającej Pomocy w środę o godz. 18.00.

5.W piątek 1 marca przypada I piątek miesiąca. Możliwość skorzystania z sakramentu pokuty w piątek od godz.17.30. Od 17.30 będzie adoracja Najświętszego Sakramentu. Podczas Mszy Świętej o godz.18.00 będziemy przepraszali za wszystkie grzechy wobec Najświętszego Serca Pana Jezusa.

6.Czcicieli Niepokalanego Serca Matki Bożej zapraszam w sobotę na Różaniec o 17.15 i na Mszę Świętą o godz. 18.00.

7.Zbiórka ministrantów w sobotę 2.03. o 15.00.

8.Dziękuję za posprzątanie kościoła i wszystkie wykonane prace.

9.Chorych z Komunią św. odwiedzę w sobotę od godz. 10.00.

10.Zachęcam do lektury prasy katolickiej, przy wyjściu z kościoła. Gość Niedzielny, Niedzielę i Mały Gość.

11.Solenizantom i jubilatom tygodnia życzę obfitych Bożych darów i wielu znaków ludzkiej miłości.

 

ŻYCZĘ  DOBREJ NIEDZIELI I DOBREGO TYGODNIA.