1. Dziękuję za złożone dzisiaj ofiary na tacę budowlaną z przeznaczeniem na dalsze prace w kościele, dziękuję za ofiary składane na konto. W miesiącu maju zostaną wstawione nowe ławki boczne do kościoła i obraz Chrystusa Miłosiernego.

2. Przez cały maj codziennie, zapraszam na nabożeństwa majowe po mszy w dni powszednie i w niedzielę po mszy o 9.00.

3. Dzisiaj po mszy o 11.30 spotkanie dla rodziców dzieci komunijnych, następnie spotkanie dzieci w salce na plebanii, po mszy o 16.30 spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania.

4. Także w piątek rozpoczniemy nowennę przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Módlmy się, by w każdym z nas Bóg odnowił dary i charyzmaty. Zachęcam do modlitwy w intencji młodzieży, która przygotowuje się do przyjęcia sakramentu bierzmowania.

5. Przy wyjściu z kościoła do nabycia Gość Niedzielny i Niedziela w cenie 6 złotych.

6. W sobotę 22.05 o 9.00 zapraszam na wyjazd rowerowy do Gdańska Oliwy.

7.W sobotę 15.05 o 9.30 zbiórka ministrantów.

8. Dziękuję za wszystkie wykonane prace, modlitwę , życzliwość i ofiary.

9. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzę obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień. Miłej i błogosławionej niedzieli.

proboszcz ks. Andrzej