1.W dzisiejszej modlitwie szczególnie pamiętamy o naszych matkach z okazji ich święta. Niech Najświętsza Maryja Panna, wzór macierzyńskiego serca, nieustannie wyprasza potrzebne dary, a wdzięczność i miłość najbliższych zawsze radują Wasze serca.

2.Dziękuję za życzenia z racji mojego Jubileuszu, prezenty i przygotowanie poczęstunku na placu zabaw.

3.Powoli dopełnia się czas wielkanocnej radości. Przypominam wiernym o przykazaniu kościelnym, wynikającym z troski o nasze duchowe dobro, które mówi: „Przynajmniej raz w roku, w okresie wielkanocnym, przyjąć Komunię św.”.

4.Dzisiaj na mszy świętej o 11.30 – 9 dzieci przeżywać będzie uroczystość I Komunii św.  Przez cały tydzień na mszy św. dzieci przeżywać będą na mszy o 18.00-Biały Tydzień, który zakończymy mszą świętą w sobotę 1.06 o 10.00 w sanktuarium maryjnym w Matemblewie.

5.W przyszłą niedzielę 2.06. do udziału we Mszy Świętej o godz. 11.30 zapraszam dzieci, które w tym roku przeżywają rocznicę I Komunii św. Spowiedź dla dzieci w piątek 31.05 o godz. 18.45.

6.Dziękuję za posprzątanie kościoła i wszystkie wykonane prace.

7.Zachęcam do lektury prasy katolickiej. – Gość Niedzielny, Niedziela i Mały Gość.

8.Zapraszam do udziału w ostatnich już w tym roku nabożeństwach majowych.

9.W piątek, na zakończenie maryjnego majowego miesiąca, oddamy cześć Matce Bożej, obchodząc święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny. W sobotę Msza Święta ku czci Niepokalanego Serca Maryi o godz. 18.00. O 17.15 zapraszam na różaniec który poprowadzi wspólnota Żywego Różańca .

10.Wszystkie dzieci naszej parafii z okazji Dni Dziecka zawierzymy Najświętszemu Sercu Pana Jezusa podczas pierwszego nabożeństwa czerwcowego w sobotę o godz. 18.00.

11.Zbiórka ministrantów w poniedziałek 3.06 o godzinie 18.45 .Zapraszam na nią także chętnych chłopców którzy pragną zostać ministrantami.

12.Parafia organizuje pielgrzymkę do Włoch w dniach 9-16.09.Szczegóły na tablicy ogłoszeń i stronie parafialnej.

13.W przyszłą niedzielę obchodzimy uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

14.Solenizantów i jubilatów otaczam życzliwością i powierzam opiece Matki Bożej.

15.W minionym tygodniu Pan Bóg powołał do wieczności śp. Barbarę Leśniewską l.74 z ul. Konnej. Wieczny odpoczynek

 ŻYCZĘ RADOSNEJ NIEDZIELI I OWOCNEGO TYGODNIA.

Zapowiedzi przedślubne-I- Piernicki Michał z Gdańska i Sadowska Agnieszka z Otomina.