1.Pan Jezus przyszedł dzisiaj do nas, tak jak do domu Szymona i Andrzeja, z darem uzdrowienia i duchowego uwolnienia. On wciąż szuka tych, którzy potrzebują Jego pomocy. Bądźmy Mu za to wdzięczni.

2.Jutro, we wspomnienie św. Agaty, zgodnie z tradycją, po Mszy Świętej, pobłogosławię chleb.

3.Codziennie po mszach świętych odmawiamy nowennę do NMP z Lourdes przygotowując się na nasz odpust parafialny, msze w tygodniu codziennie o 18.00, jedynie we wtorek o godzinie 8.00.

4.W przyszłą niedzielę przypada wspomnienie Matki Bożej z Lourdes, patronki naszej parafii, suma odpustowa o godzinie 11.30 której przewodniczyć będzie ks. Rafał Detlaff, kanclerz Kurii Archidiecezji Gdańskiej .W tym dniu obchodzimy także jako Światowy Dzień Chorego. Na Mszę Świętą z udzieleniem sakramentu chorych zapraszam o godz. 9.00. Sakrament namaszczenia mogą przyjąć osoby chore i w podeszłym wieku, będące w stanie łaski uświęcającej. Zachęcam rodziny, aby pomogły chorym i starszym krewnym w dotarciu do świątyni.

5.Dziękuję za posprzątanie kościoła i wszystkim którzy pracowali przy uprzątnięciu dekoracji świątecznej w kościele.

6.Tegoroczne rekolekcje wielkopostne odbędą się w dniach od 25 do 28 lutego. Rekolekcje będzie głosił ks. Piotr Wiecki .

7.Zachęcam do nabycia czasopisma Gość Niedzielny i Niedzielę.

8.Solenizantom i jubilatom życzę wielu łask Bożych, a szczególnie zdrowia duszy i ciała.