1.Przykazanie miłości pozostawione przez Chrystusa swoim uczniom po wszystkie wieki będzie ożywiało wspólnotę Kościoła. Współczesnemu światu potrzeba wyraźnego świadectwa i nowej inspiracji, jaką ludzie wiary odnajdują nieustannie w słowach Mistrza.

2.Trwają nabożeństwa majowe. Zapraszam do modlitwy codziennie w dni powszednie po mszach świętych, w niedzielę o 9.00.

3.W tym roku do pełnego udziału w Najświętszej Eucharystii przystąpi 9 dzieci. Uroczystość I Komunii św. odbędzie się 26.05. o godz.11.30. Dzieci odbędą swoją pierwsza spowiedź w sobotę o godz. 9.00. Serdecznie zapraszam do skorzystania z sakramentu pokuty przed tym wyjątkowym wydarzeniem także rodziców i rodziców chrzestnych. Dodatkowa spowiedź św. w sobotę od godz. 17.00.

4.Tydzień później, w niedzielę 2.06. do udziału we Mszy Świętej o godz. 11.30 zapraszam dzieci, które w tym roku przeżywają rocznicę I Komunii św. Spowiedź dla dzieci w piątek 31.05 o godz. 18.45.

5.Dziękuję za posprzątanie kościoła i wszystkie wykonane prace.

6.Zachęcam do lektury prasy katolickiej. – Gość Niedzielny, Niedziela i Mały Gość.

7.Dzisiaj na mszy świętej o 11.30  dziękować  będę za 25 lat kapłaństwa, po mszy św. zapraszam wszystkich na kawę i ciasto na plac zabaw. Dziękuję parafianom za zorganizowanie poczęstunku.

8.Wstawiennictwu Pani Loretańskiej polecam wszystkich solenizantów i jubilatów nowego tygodnia.

 

ŻYCZĘ RADOSNEJ NIEDZIELI I OWOCNEGO TYGODNIA.