1.Dzisiaj V Niedziela Wielkiego Postu. Obowiązują nas rygorystyczne przepisy związane z pandemią koronawirusa. Podczas Mszy św. sprawowanych w kościołach nie może uczestniczyć więcej niż 5 osób. W związku z tym, do uczestnictwa w liturgii w kościele zapraszam przedstawicieli Rodziny która zamówiła intencje. Pozostałe osoby będą mogły uczestniczyć we mszy św. wg pierwszeństwa przybycia do świątyni.

2.Zachęcam wszystkich do osobistej modlitwy w naszych domach oraz do uczestniczenia we mszy św. za pomocą mediów. W TVP 1 o 7.00 i 11.00 oraz transmisji mszy św. z naszego kościoła na parafialnym faceboku w niedzielę o 11.30

3.Adoracja Najświętszego Sakramentu w w naszym kościele codziennie 30 minut przed mszą św., a w niedzielę od 15.00- 16.30. W piątek pragniemy wypełnić prośbę Pana Jezusa o modlitwę wynagradzającą za grzechy nasze i całego świata. W sobotę czcimy Niepokalane Serce Matki Najświętszej i powierzamy Jej matczynej opiece całą naszą parafię.

4.Spowiedź codziennie 30 minut przed mszą.

4.Przyszła niedziela, 5 kwietnia, będzie już Niedzielą Męki Pańskiej – Niedzielą Palmową. Jej liturgia wprowadzi nas w ostatni etap czasu Wielkiego Postu, a następujące po niej dni Wielkiego Tygodnia umożliwiają nam głębokie przeżywanie tajemnicy męki, śmierci i zmartwychwstania Chrystusa Pana.

5.W najbliższą sobotę odwiedzę chorych od 10.00.

6.Dziękuję za posprzątanie kościoła i wszystkie wykonane prace.

7.Przy bocznych drzwiach na stoliku wystawione są paschaliki wielkanocne w cenie 10 zł.

8.Przy wyjściu z kościoła na stojaku do nabycia prasa katolicka- Niedziela i Mały Gość. Gość Niedzielny jedynie w wydaniu elektronicznym.

 

ŻYCZĘ DOBREJ NIEDZIELI , DOBREGO TYGODNIA I DUŻO ZDROWIA.