1.Dzisiaj na mszy o 11.30 poświęcenie modlitewników dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej.

2.Spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej w piątek 23.03 o 19.00 w leśniczówce. Na spotkanie zapraszam także rodziców.

3.Zapraszam na Gorzkie Żale z kazaniem Pasyjnym dzisiaj i jeszcze w przyszłą niedzielę o godz. 16.00 i na Drogę Krzyżową w piątek o 18.25 (dzieci, młodzież i dorosłych.)

4.Jutro przypada uroczystość św. Józefa, oblubieńca Najświętszej Maryi Panny i patrona Kościoła.

5.We wtorek 20.03 po mszy świętej o 18.30 zapraszam wszystkich chętnych do budowy Grobu Pańskiego, do czytania Pasji i włączenia się w liturgię Triduum Paschalnego.

6.Za tydzień Niedzielą Palmową Męki Pańskiej rozpoczynamy Wielki Tydzień. Na każdej Mszy Świętej poświęcenie palm. Na mszy świętej o 11.30 dzieci z palmami przejdą procesyjnie wewnątrz kościoła.

7.Przy wyjściu z kościoła można nabyć paschaliki wielkanocne   w cenie  8 zł.

8.Dziękuję za posprzątanie kościoła.

9.Zachęcam do czytania prasę katolicką -Gość Niedzielny i Niedzielę.

10.W przyszłą niedzielę zbiórka do puszki na kwiaty i dekorację do Grobu Pańskiego.

11.Dziękuję rodzinie z naszej parafii która ufundowała drzwi boczne do kościoła. Bóg zapłać.

12.Ks. Rozmus przypomina o opłatach za cmentarzu w Kiełpinie Górnym.

13.Spotkanie ministrantów w sobotę 24 marca o 18.30.

14.Niech św. Józef opiekuje się solenizantami i jubilatami rozpoczynającego się tygodnia.

ŻYCZĘ DOBREJ NIEDZIELI  I DOBREGO TYGODNIA