1.Dzisiaj przypada uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata. Czas przygotować się do Adwentu – okresu radosnego i pobożnego oczekiwania na przyjście Pana Jezusa. W przyszłą niedzielę, 29 listopada, rozpoczniemy ten piękny czas.

2.W środę podczas nowenny o godz. 18.00 złożymy nasze podziękowania i prośby na ręce Matki Bożej.

3.Na czas obostrzeń sanitarnych w naszym kościele w niedzielę odprawiana jest dodatkowa msza święta o 10.15 , a msza święta o 11.30 transmitowana jest online na stronie parafialnej. Proszę o zakładanie maseczek w kościele i przyjmowanie komunii św. w pierwszej kolejności na rękę, a następnie do ust.

4.Dziękuję wszystkim wspierającym naszą parafię za życzliwość, modlitwę, ofiary, wszystkie wykonane prace i dbanie o porządek w kościele. Dziękuję tym rodzinom które ufundowały ławki. Jeśli któraś z rodzin chciałaby ufundować ławkę w naszym kościele, to temat jest nadal aktualny-cena ławki 3500 zł.

5.Przygotowania do I Komunii św. i Bierzmowania jest zawieszone w naszej parafii do odwołania.

6.Caritas dostarczył świece wigilijne które wyłożone są na stoliku przy bocznych drzwiach –cena dużych 20 zł, małych 10 zł.  W zakrystii można także otrzymać opłatki świąteczne, również można opłatki otrzymać w sklepie w Otominie- ofiary przeznaczone są na wykończenie kościoła.

 7.Polecam prasę religijną w cenie 6 złotych  znajdującą się na stojaku przy wyjściu z kościoła.

8.W przyszłą sobotę 28.11.2020 o 9.30 zbiórka dla ministrantów.

 

Życzę dobrej niedzieli i całego tygodnia i zdrowia wszystkim.      Ks. proboszcz