1.W dzisiejszą Uroczystość Chrztu Pańskiego, kończącą w liturgii okres Bożego Narodzenia, ogarniamy szczególną modlitwą naszych szafarzy sakramentu chrztu, rodziców i chrzestnych – tych wszystkich, którzy przekazali nam wiarę, a także tych którzy w minionym roku zostali ochrzczeni w naszej wspólnocie.

2.Dzisiaj druga niedziela miesiąca. Dziękuję za ofiary złożone dzisiaj na tacę , dziękuję za ofiary składane na konto parafialne, dziękuję za ofiary złożone na mszach świętych w ramach Eucharystii na dobry Rok 2021. Zbieramy aktualnie fundusz na posadzkę w prezbiterium, pomieszczeniu naprzeciw zakrystii i na ławki boczne i ławki  i krzesła (sedilia )w prezbiterium.

3.Dziękuję naszej scholi za wystawienie Jasełek w święto Trzech Króli.

4.Po błogosławieństwie na koniec Mszy św., w dalszym ciągu zapraszam do adoracji przy żłóbku. Dziękuję za ofiary złożone przy okazji nawiedzenia szopki przeznaczone na utrzymanie Bazyliki Narodzenia Pańskiego w Betlejem

5.Zapraszam na nowennę i litanię do NMP z Lourdes w środę po mszy o 18.00, w piątek na Koronkę do Bożego Miłosierdzia po mszy o 18.00.

6.Dziękuję za wszystkie wykonane prace, życzliwość i modlitwę.

7.Zbiórka dla ministrantów w przyszłą sobotę o 10.00 w salce na plebanii.

8. Na stoliku przed prezbiterium wystawiona jest butelka z wodą święconą i obrazek z modlitwą błogosławieństwa domu.

Na koniec prośmy Nowonarodzonego Zbawiciela, by nam błogosławił i umocnił w wypełnianiu przyrzeczeń chrzcielnych.

                                                                      Ks. Proboszcz Andrzej Sieg