1.W dzisiejszą niedzielę, 2 lutego, przypada święto Ofiarowania Pańskiego, w naszej polskiej tradycji nazywane świętem Matki Bożej Gromnicznej. Święto Ofiarowania Pańskiego ukazuje nam Chrystusa – Światłość świata. Przyniesiona przez nas świeca ma przypominać, że Chrystus nieustannie oświeca drogi naszego życia. Jest to także Dzień życia Konsekrowanego. Po Mszy św. zbiórka do puszek na zakony kontemplacyjne .Na mszy o 11.30 poświęcenie świec dzieci przygotowujących się do I Komunii św. a po mszy spotkanie w salce na plebanii.

2.Nasz odpust parafialny odbędzie się w przyszłą niedzielę 9 lutego. Sumę odpustową o 11.30 odprawi ks. Stanisław Łada proboszcz parafii Podwyższenia Krzyża w Pruszczu Gdańskim.

3.W poniedziałek wspominamy św. Błażeja ,po mszy św. błogosławieństwo gardła. W poniedziałek o 18.30 rozpoczniemy sprzątanie dekoracji świątecznej zapraszam wszystkich którzy mogą włączyć się do tych prac. Bóg zapłać.

4.W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca, pragniemy wypełnić prośbę Pana Jezusa o modlitwę wynagradzającą za grzechy nasze i całego świata. Z sakramentu pokuty w pierwszy piątek miesiąca w naszym kościele będzie można skorzystać od 17.30.Wszystkich parafian zachęcam do pojednania się z Bogiem i braćmi oraz do licznego udziału we Mszy Świętej i adoracji Najświętszego Sakramentu od 17.30.

5.W środę zapraszam na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Dzisiaj po mszy św. o 9.00 nowenna do Matki z Lourdes przygotowująca nas do święta Matki Bożej z Lourdes, w dni powszednie nowenna po mszach świętych.

6.Dziękuję za posprzątanie kościoła i wszystkie wykonane prace.

7.W przyszłą niedzielę taca budowlana, którą polecam ofiarności wiernych.

8.Polecam prasę katolicką- Gość Niedzielny i Niedziela w cenie 6 zł, Mały Gość w cenie 5 zł

9.Solenizantów i jubilatów otaczam serdeczną pamięcią i modlitwą.

ŻYCZĘ DOBREJ NIEDZIELI I DOBREGO TYGODNIA. Ks. Proboszcz Andrzej Sieg