1.Dzisiaj nasza parafia obchodzi odpust parafialny ku czci NMP z Lourdes. Sumie odpustowej o 11.30 przewodniczyć będzie Dziekan dekanatu Kolbudy ks. Czesław Hybel.

2.Jutro, obchodzimy Światowy Dzień Chorego. Msza Święta z udzieleniem sakramentu chorych zostanie odprawiona o godz. 18.00. Zatroszczmy się, aby mogli w niej uczestniczyć wszyscy, którzy pragną swoje trudy zjednoczyć z krzyżem Chrystusa i przyjąć sakrament namaszczenia.

3.Przypominam, że w sakramencie chorych wzywamy pomocy Pana Boga, aby nas umocnił duchowo i fizycznie. Udziela się go nie tylko osobom w niebezpieczeństwie śmierci, ale chorym, a także osobom w podeszłym wieku.

4.Dnia 14 lutego wielu parafian będzie obchodziło tzw. walentynki. W naszych osobistych modlitwach pamiętajmy zwłaszcza o narzeczonych i małżonkach.

5.Rodziców,opiekunów,serdecznie zachęcam do podjęcia troski o uczestnictwo dzieci i młodzieży w niedzielnej Eucharystii podczas ferii. Wszystkim dzieciom, młodzieży oraz nauczycielom życzę bezpiecznego i ubogacającego odpoczynku.

6.Zachęcam do lektury prasy katolickiej- Gość Niedzielny i Niedziela.

7.Dziękuję za posprzątanie kościoła i wszystkie wykonane prace.

8.Wszystkich, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje urodziny i imieniny, otaczam serdeczną pamięcią i modlitwą.

 

ŻYCZĘ  DOBREJ NIEDZIELI I DOBREGO TYGODNIA.