1.Dzisiaj nasza wspólnota przeżywa odpust parafialny ku czci NMP z Lourdes. Sumie odpustowej o 11.30 przewodniczyć będzie ks. Stanisław Łada.

2.Dziękuję za złożone dzisiaj ofiary przeznaczone na budowę naszej świątyni.

3.We wtorek, 11 lutego, we wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes obchodzimy Światowy Dzień Chorych. Mamy więc szczególną okazję do pogłębienia postawy wrażliwości, refleksji i czynnego działania wobec cierpiących i chorych. W naszym kościele Msza Święta z namaszczeniem chorych we wtorek o 18.00.

4.Również w środę kierujemy nasze prośby do Tej, którą nazywamy Cudowną Lekarką w chorobach, podczas nowenny i Mszy Świętej w tym dniu wyjątkowo o 8.00.

5.W czwartek i piątek nie będzie Mszy świętej. W razie nagłej sytuacji proszę zgłosić się do proboszcza w Lublewie.

6.Spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej w przyszłą niedzielę po Mszy świętej.

7.Dziękuję za posprzątanie kościoła i zdjęcie dekoracji świątecznej.

8.Przy wyjściu z kościoła na stojaku do nabycia prasa katolicka.

ŻYCZĘ DOBREJ NIEDZIELI I DOBREGO TYGODNIA.