1.Miłość ostatecznie zwycięża śmierć, zatem przyobleczmy nasze życie w zwycięską miłość Ojca i jej doświadczajmy. Grzech i jego owoc, to znaczy śmierć, nie jest już w stanie zagrodzić nam drogi do domu Ojca. Przez Jezusa w Duchu Świętym mamy na zawsze otwarty dostęp do Ojca. Niech to będzie najlepsze wielkanocne życzenie: aby każdy z nas doświadczył i przyjął tę zwycięską miłość Boga Ojca. Ogarnięci Bożą miłością, dzielmy się tym darem z naszymi braćmi. Potrzeba bowiem tej miłości w każdym wymiarze naszego życia, zwłaszcza społecznym i narodowym.

2.W ramach oktawy Wielkanocy jutro przypada drugi dzień świąt Poniedziałek Wielkanocny. Msze święte o 9.00 i 11.30.

3.W tym tygodniu msze święte o 18.00.

4.W środę po mszy o 18.00 odmówimy Nowennę i litanię do NMP z Lourdes, a w piątek Koronkę do Bożego Miłosierdzia.

5.Nadal obowiązują nas rygorystyczne przepisy związane z pandemią koronawirusa. We mszy świętej może uczestniczyć 5 osób poza służbą liturgiczną, pierwszeństwo mają osoby które zamówiły intencję. Przepisy obowiązują do 19.04.2020. Zachęcam do uczestnictwa we mszy w łączności z naszym kościołem poprzez stronę parafialną w niedzielę i poniedziałek wielkanocny o 11.30.

6.Dziękuję za składane ofiary na konto parafialne na budowę i na tacę. W kościele aktualnie trwa cekolowanie i malowanie kościoła. Dlatego wejście bocznymi drzwiami.

7.W  przyszłą niedzielę będziemy obchodzili jako Niedzielę Miłosierdzia Bożego. Adoracja Najświętszego Sakramentu od 15.00 do 16.30.

8.Dziękuję za posprzątanie kościoła i przygotowanie Grobu Pańskiego. Dziękuję wszystkim za życzenia z okazji święta Kapłaństwa i Wielkanocy, za życzliwość i okazane dobro.

9.Przy wyjściu Gość Niedzielny- 6 zł, Niedziela dwutygodnik -10 zł i Mały Gość-5 zł.

              ŻYCZĘ RADOSNEGO RODZINNEGO ŚWIĘTOWANIA I ZDROWIA.

Ks. proboszcz