1.Błogosławiona radość pustego grobu staje się dzisiaj naszym udziałem. Przez okres Wielkiego Postu, rekolekcje, udział w nabożeństwach pasyjnych i sakrament pokuty przygotowaliśmy serca na spotkanie ze Zmartwychwstałym. Niech Chrystusowe zwycięstwo nad grzechem i śmiercią napełni nasze serca nową nadzieją. Wielkanocna radość niech zagości w naszych domach, pośród krewnych, przyjaciół i znajomych. Niech umacnia zwłaszcza dotkniętych cierpieniem, chorobą, wszelką ludzką krzywdą i zranionych grzechem.

2.Msze Święte w uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego o 7.00,11.30 i 16.30 oraz w Poniedziałek Wielkanocny o 9.00 i 11.30.

3.W drugim dniu Świąt Wielkanocnych naszymi ofiarami będziemy wspierali katolickie uczelnie i wydziały teologiczne w Polsce.

4.Trwa nowenna przed Niedzielą Bożego Miłosierdzia. Zapraszam do jej odmawiania w oktawie Wielkanocy na zakończenie Mszy Świętej wieczornej.

5.Dziękuję wszystkim którzy przyczynili się do uroczystego charakteru Triduum Paschalnego, Liturgicznej Służbie Ołtarza, Szafarzom, naszej scholii osobom czytającym i śpiewającym podczas liturgii Słowa. Składam podziękowanie wszystkim którzy zadbali o świąteczny wystrój naszej świątyni, za przygotowanie ołtarza adoracji i Grobu Pańskiego, dziękuję za złożone ofiary na wystrój Grobu Pańskiego.

6.Do nabycia Gość Niedzielny i Niedziela.

7.Solenizantów i jubilatów tygodnia polecam opiece świętych patronów.

 

Na dobre przeżywanie świąt Zmartwychwstania niech nam Bóg błogosławi.