1.Dzisiejsza Niedziela Palmowa wprowadza nas w tajemnicę Wielkiego Tygodnia.

2.W Wielki Poniedziałek i Wielką Środę msza święta o 18.00, Adoracja  od 17.30 do 18.00 . Spowiedź od 17.30 do 18.00 i od 18.30 do 19.00. w Wielki Wtorek msza o 8.00, spowiedź i Adoracja od 7.30-8.00.

3.Informuję że zgodnie z rozporządzeniem Episkopatu Polski i naszego Ordynariusza w kościołach, nabożeństwa Wielkiego Czwartku, Piątku i Soboty będą odbywać się bez udziału wiernych, jedynie z udziałem służby liturgicznej i będą transmitowane na parafialnym FB.

W Wielki Czwartek Msza Wieczerzy Pańskiej o 18.00 .

W Wielki Piątek Liturgia Męki Pańskiej o 18.00.

W Wielką Sobotę Wigilia Paschalna o 18.00 . 

4.Nie będzie adoracji w Ciemnicy . Nie będzie poświęcenia pokarmów. Nie będzie procesji rezurekcyjnej. Na stronie parafialnej znajduje się tekst błogosławieństwa przed śniadaniem wielkanocnym.

5.W Wielki Piątek wszystkich obowiązuje post ścisły, polegający na powstrzymaniu się od potraw mięsnych oraz na ograniczeniu ilości posiłków.

6.Kościół od Wielkiego Czwartku do Wielkiego Piątku otwarty do indywidualnej modlitwy od 16.00 do 17.30. Możliwość przyjęcia komunii św. w Wielki Czwartek , Piątek  i Sobotę o 16.30 i 17.30. 

W Wielką Sobotę  Adoracja Najświętszego Sakramentu przy Grobie Pańskim od 15.00-17.30.

7.Wejście do kościoła bocznymi drzwiami z racji postawionych rusztowań przy tylnych drzwiach . Trwa cekolowanie ścian kościoła.

8.Na placu kościelnym stanął odnowiony krzyż który przed 25 lat został postawiony na kościelnej ziemi. Dziękuję wszystkim którzy go odnowili i ponownie ustawili. Poświęcimy go w bardziej sprzyjających warunkach. Do naszego kościoła zakupiliśmy nowe tabernakulum. Dziękuję za zamontowanie go w ścianie panu Zenonowi. Bóg zapłać panom za uporządkowanie terenu na placu kościelnym. Dziękuję p. Bogdanowi za pracę w kościele przy instalacji elektrycznej.

9.W Niedzielę Wielkanocną msze święte o 9.00 ,11.30 i 16.30.Zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów we Mszy św. może uczestniczyć 5 osób, nie licząc asysty liturgicznej. Zapraszam do uczestnictwa we mszy za pośrednictwem naszej strony parafialnej.

10.Bóg zapłać za ofiary wpłacane na konto.

 

ŻYCZĘ OWOCNEGO PRZEŻYWANIA WIELKIEGO TYGODNIA.

Ks. proboszcz