1.Dziś przypada Niedziela Miłosierdzia Bożego. Śmierć i zmartwychwstanie Chrystusa najdobitniej przekonują nas o tym, że Bóg jest miłością, że potrafi jedynie kochać i przebaczać. O 15.00 w naszym kościele odmówimy Koronkę do Bożego Miłosierdzia w intencji ustania epidemii i o zdrowie dla parafian.

2.Od jutra 20.04 został zwiększony limit uczestników na mszach świętych i nabożeństwach w oparciu o 1 osobę na 15 m kw. W naszym kościele łącznie z chórem będzie mogło uczestniczyć 25 osób. Od 16.04 wszedł także obowiązek zasłaniania ust i nosa, dotyczy on wszystkich, jedynie zwolniony jest ksiądz w czasie sprawowania eucharystii i nabożeństw.

3.W środę zapraszam na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy , a w piątek na Koronkę do Bożego Miłosierdzia po mszy o 18.00.

4.W czwartek, 23 kwietnia, będziemy obchodzić uroczystość Świętego Wojciecha, biskupa i męczennika, patrona Polski.

5.W sobotę o 18.00 msza święta z liturgią niedzielną.

6.Dziękuję za składane ofiary zarówno na konto parafialne jak i te złożone osobiście na budowę kościoła. Bóg zapłać za ofiary na funkcjonowanie kościoła W kościele aktualnie trwa cekolowanie i malowanie prezbiterium naszego kościoła.

7.W przyszłą niedzielę po mszy o 11.30 zapraszam rodziców dzieci które mają w tym roku przystąpić do I Komunii św.

                      ŻYCZĘ DOBREJ NIEDZIELI I CAŁEGO TYGODNIA.

Ks. proboszcz