1.Czwarta Niedziela Wielkiego Postu nazywana jest niedzielą Lætare, co oznacza „cieszcie się”. Zbliżają się bowiem święte dni paschalne, podczas których Bóg okaże swoje miłosierdzie. Największym znakiem tej miłości będzie Ofiara złożona przez Chrystusa na drzewie krzyża, która stanie się źródłem zbawienia dla całej ludzkości.

2.W tym tygodniu przypadają pierwszy piątek i sobota miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu od 17.30 i bezpośrednio przed mszą o 18.00 odmówimy litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa, Cześć Niepokalanemu Sercu Maryi oddamy w sobotę o godz. 17.15 odmawiając różaniec święty który poprowadzi Żywy Różaniec. Spowiedź święta w piątek od godz. 17.30.

3.Trwamy w wielkopostnej zadumie i rozważaniu męki Chrystusa. Nabożeństwo Drogi krzyżowej w piątek o godz. 18.25. Gorzkie żale z kazaniem pasyjnym w niedzielę o godz.16.00.

4.Ostatnie przed świętami odwiedziny chorych z posługą sakramentalną w sobotę 6.04 od godz. 10.00.

5.Zbiórka dla ministrantów w sobotę 6 kwietnia o 16.30 w salce na plebani.

6.W przyszłą niedzielę 7.04 spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej po mszy świętej o 11.30 w salce na plebani.

7..Ks. proboszcz  dzisiaj głosi kazania w parafii św. Antoniego w Gdańsku-Brzeźnie.

8.Do nabycia w zakrystii są paschaliki wielkanocne w cenie 10 zł

9.Zachęcam do lektury prasy katolickiej jako dobrego przygotowania do zbliżających się świąt.

10.Boże dary i ludzka życzliwość niech ubogacają wszystkich solenizantów i jubilatów tygodnia.

PARAFIA ŻYCZY  DOBREJ NIEDZIELI  I DOBREGO TYGODNIA.