1.Dzisiaj, w czwartą niedzielę Wielkiego Postu, Pan Jezus objawia nam, że Jego przyjście na świat jest wyrazem miłości Ojca do nas, a Jego wywyższenie na krzyżu stanie się dla nas źródłem zbawienia. Mimo że zbliża się już czas pasji Chrystusa, radujemy się, że zbliża się dla nas czas odkupienia.

2.W Wielkim Poście zapraszam na nabożeństwa pasyjne: Droga Krzyżowa w piątek o godz. 18.25 którą poprowadzi młodzież przygotowująca się do sakramentu bierzmowania, a Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedzielę o godz. 16.00 po nich msza bez kazania.

3.Dzisiaj z racji 11 dnia miesiąca po mszy świętej o 9.00 odmówimy litanię do NMP z Lourdes powierzając jej wstawiennictwu parafian, ofiarodawców i dobrodziejów naszej parafii a także chorych.

4.Zachęcam do czytania prasę katolicką -Gość Niedzielny i Niedzielę.

5.W przyszłą niedzielę 18.03. na mszy o 11.30 poświęcenie modlitewników dzieci które przygotowują się do I Komunii świętej.

6.Najbliższe spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej w piątek 23 marca o 19.00 w leśniczówce na które zapraszam rodziców.

7.W przyszły poniedziałek 20.03 po mszy świętej o 18.30 zapraszam wszystkich chętnych do budowy Grobu Pańskiego, do czytania Pasji i włączeni się w liturgię Triduum Paschalnego.

8.Dziękuję za posprzątanie kościoła.

9.W zakrystii do nabycia paschaliki wielkanocne na świąteczny stół w cenie  8 zł.

10. Solenizantom i jubilatom życzę wielu łask Bożych.

Życzę udanej niedzieli i owocnego tygodnia.