1.W przyszłą niedzielę w naszej wspólnocie parafialnej przeżywać będziemy odpust parafialny. Sumę odpustową o 11.30 odprawi zaproszony gość ks. Czesław Hybel- Dziekan dekanatu Kolbudy.

2.Dzisiaj po mszy o 16.30 spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania.

3.We wtorek, we wspomnienie św. Agaty, po Mszy Świętej o godz.8.00. pobłogosławię chleb i wodę.

4.W czwartek 7.02. o 19.00 zapraszam do salki na plebani na spotkanie członków Rady Parafialnej

5.Nowenna do Matki Bożej Niestającej Pomocy w środę o godz. 18.00.

6.W przyszły poniedziałek 11 lutego obchodzimy Światowy Dzień Chorego. Na mszy świętej o godz. 18.00 zostanie udzielony sakrament namaszczenia chorych.

7.Dziękuję za posprzątanie kościoła i wszystkie wykonane prace, szczególnie przy usuwaniu choinek i wystroju świątecznego.

8.W przyszłą sobotę 9.02. zbiórka dla ministrantów w salce o 17.00.

9.Zachęcam do lektury prasy katolickiej. Do nabycia Gość Niedzielny i Niedziela.

10.Solenizantom i jubilatom życzę daru głębokiej wiary i ludzkiej życzliwości.

11.W sobotę 2.02. pożegnaliśmy z naszej wspólnoty parafialnej śp. Sabinę Benert l.89 z ulicy Słonecznej. Dobry Jezu a nasz Panie daj Jej wieczne spoczywanie.

ŻYCZĘ  DOBREJ NIEDZIELI I DOBREGO TYGODNIA.