1.Ostatnia niedziela Adwentu kieruje nasz wzrok w stronę Maryi Panny, w której życiu wypełnia się obietnica Pana Boga, złożona praojcom w wierze. Przeżywajmy nadchodzące święta z głęboką nadzieją na nowe Boże narodzenie w naszych sercach i w naszej parafialnej wspólnocie.

2.Zasiadając jutro do wigilijnej wieczerzy, pamiętajmy nie tylko o licznych świątecznych tradycjach, ale nade wszystko o wspólnej modlitwie, odczytaniu fragmentu Ewangelii oraz śpiewie kolęd.

3.Msza Święta pasterska zostanie odprawiona o godz. 22.00.

4.Msze Święte w uroczystość Bożego Narodzenia o 9.00 i 11.30 oraz w drugi dzień świąt według porządku niedzielnego o 9.00, 11.30 i 16.30.

5.Dziękuję wszystkim za posprzątanie kościoła i za strojenie choinek i przygotowanie szopki, a także za ufundowanie nowej szopki i przekazanie choinek.

6.Do nabycia świece Caritasu w ramach Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom –małe świece 7 zł, duże 18 zł. W zakrystii można też odebrać opłatki. Ofiara przeznaczona jest na cele inwestycyjne.

7.Nasza schola parafialna rozprowadza wigilijne sianko pod obrus. Ofiary przeznaczone są na działalność scholi.

8.Zachęcam do lektury prasy katolickiej. Do nabycia świąteczny numer: Niedziela w cenie 10 zł, Gość Niedzielny w cenie 8 zł i Mały Gość.

9.Wizyty duszpasterskie czyli kolędy w naszej parafii rozpoczną się 2 stycznia. Porządek kolęd dostępny jest na stronie parafialnej, na tablicy ogłoszeń i na kartkach wyłożonych na stojaku.

10.Msze święte w dni powszednie w tym tygodniu w czwartek i piątek o 8.00,a w sobotę o 10.00. Biuro parafialne czynne po mszach świętych.

11.Drogim solenizantom i jubilatom życzę pokoju serca i wszelkiego błogosławieństwa.

ŻYCZĘ DOBREJ NIEDZIELI I DOBREGO TYGODNIA.