1.Wraz z Kościołem powszechnym dziękujemy Panu Bogu za dar Światowych Dni Młodzieży. Pragniemy zawierzać miłującemu Ojcu młodzież całego świata, aby na współczesnych drogach, z odwagą odkrywała i wiernie wypełniała swoje życiowe i chrześcijańskie powołania. Słowa posłania skierowane dziś przez papieża odczytajmy jako drogowskaz także dla nas i dla naszej parafialnej wspólnoty.

2.Dzisiaj po mszy świętej o 11.30 spotkanie dla dzieci pierwszokomunijnych , a 16.30 spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania w salce na plebani.

3. W przyszłą niedzielę 3.02. na mszy o 11.30 poświęcenie świec  dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej.

4.W tym tygodniu przypada pierwszy piątek .Adoracja i nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa przed Mszą wieczorną o godz.17.30. Spowiedź święta w piątek o godz. 17.30.

5.W I sobotę miesiąca zapraszam na różaniec i litanię do Matki Bożej o godz. 17.15.

6.Odwiedziny chorych z Komunią św. i sakramentem chorych w sobotę od godz.10.00.

7.W sobotę 2 lutego obchodzimy święto Ofiarowania Pańskiego, nazywane również świętem Matki Bożej Gromnicznej. Msza Święta w naszym kościele o godz. 18.00. W tym dniu obchodzony jest również w Kościele Dzień Życia Konsekrowanego. Zapraszamy do szczególnej modlitwy w intencji osób zakonnych.

8.Zachęcam do lektury prasy katolickiej. Do nabycia Gość Niedzielny, Niedziela i Mały Gość.

9.Dziękuję za posprzątanie kościoła i wszystkie wykonane prace.

10.Przypominam że spowiedź święta jest 15 minut przed każdą mszą świętą, a biuro parafialne czynne w poniedziałki i piątki od 16.45 do 17.30 i bezpośrednio po mszach świętych w dni powszednie.

11.W piątek 1.02. po mszy świętej o 18.30 zapraszam wszystkich chętnych do prac przy demontowaniu choinek i wystroju świątecznego.

12.Dziękuję za złożone ofiary w czasie kolęd i na konto w miesiącu styczniu. Od lutego będą tradycyjnie zbierane ofiary na wykończenie kościoła. Dziękuję wszystkim którzy podejmują się tego dzieła i wszystkim składającym ofiary na wykończenie naszej świątyni.

13. Odpust parafialny przeżywać będziemy za 2 tygodnie 10 lutego. Sumę parafialną o 11.30 odprawi ks. Krystian Kletkiewicz.

14.Serdeczne życzenia i dar modlitwy niech towarzyszą wszystkim obchodzącym w najbliższych dniach urodziny i imienin.

ŻYCZĘ DOBREJ NIEDZIELI I DOBREGO TYGODNIA.