1.Trzecią niedzielę Adwentu nazywamy niedzielą Gaudete – „Radujcie się!”, od słów z Listu Świętego Pawła do Filipian .Zapraszam do licznego udziału w roratach dzieci, młodzież i dorosłych w naszym kościele w poniedziałek i czwartek o 18.00. Dzieci przynoszą lampiony i serduszka z wypisanymi dobrymi uczynkami.

2.W środę po mszy św. Nowenna i Litania do NMP z Lourdes, w piątek Koronka do Miłosierdzia Bożego.

3.Pamiętajmy o wsparciu potrzebujących: dzieci z ubogich rodzin, osób starszych, samotnych przez zakup świec Caritasu,  do nabycia w zakrystii małe świece w cenie 10 zł. duże w cenie 20 zł, są także wyłożone na stoliku przy bocznych drzwiach.

4.Opłatki świąteczne można otrzymać w zakrystii lub biurze parafialnym. Ofiary przeznaczone są na cele budowlane.

5.Nasza schola rozprowadza sianko wigilijne ofiara przeznaczona jest na działalność scholi.

6.Dziękuję za posprzątanie kościoła i wszystkie wykonane prace. Panu Zenonowi dziękuję za prace związane z obrobieniem drzwi głównych.

7.Zbiórka dla ministrantów w sobotę 21 grudnia o 9.30.

8.W sobotę 21 o 18.30 zapraszam scholę i ministrantów wraz z rodzicami na spotkanie opłatkowe do salki na plebani.

9.W tym tygodniu są wolne intencje, które można zamawiać w zakrystii.

10.W piątek 20.12 po mszy świętej o 18.30 będziemy przygotowywać dekorację świąteczną w naszym kościele. Zapraszam wszystkich pragnących włączyć się w to dzieło.

11.Dziękuje za modlitwę i życzenia z okazji moich urodzin.

12.W przyszłą niedzielę po mszy o 11.30 spotkanie dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej w salce na plebani.

13.Zachęcam do nabywania prasy katolickiej.

14. Spowiedź święta z udziałem ks. Gościa w sobotę 21.11 od 15.30 do 16.30.

15.W tym roku na prośbę parafian Pasterka zostanie odprawiona o 23.00.

16.Wizyty duszpasterskie rozpoczną się 27.12. Plan umieszczony jest na stronie internetowej i tablicy ogłoszeń.

17.Solenizantów i jubilatów otaczam serdeczną pamięcią i modlitwą.

ŻYCZĘ DOBREJ NIEDZIELI I DOBREGO TYGODNIA. Ks. Proboszcz Andrzej Sieg