1. W trzecią niedzielę Wielkiego Postu Chrystus uświadamia nam, że już najwyższy czas, by dokonać radykalnego uporządkowania naszego życia. Każdy z nas jest prawdziwą świątynią, w której mieszka Pan Bóg, i trzeba zatroszczyć się, by była ona dla Niego godnym mieszkaniem.
  2. Rozważając mękę Pańską, łączymy nasze cierpienia i troski z cierpiącym Jezusem. Zapraszam na drogę krzyżową w piątek o godz.18.25 i na Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 16.00.
  3. Dzisiaj po mszy świętej o 11.30 spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej, natomiast o 16.30 spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania.
  4. Spotkanie dla dzieci pierwszokomunijnych w piątek 9 marca o 19.00 w leśniczówce.
  5. W czwartek, 8 marca zapraszam do wspólnej modlitwy w intencjach kobiet na Mszę Świętą o godz. 8.00.
  6. Zachęcam do czytania prasę katolicką – Gość Niedzielny i Niedzielę.
  7. Dziękuję za posprzątanie kościoła.
  8. W zakrystii do nabycia paschaliki wielkanocne na świąteczny stół w cenie 8 zł.
  9. W ubiegłą niedzielę na pomoc dla misjonarzy Ad Gentes zebraliśmy 160 zł.
  10. Wszystkich solenizantów i jubilatów polecam Panu Bogu w naszych modlitwach.

Życzę udanej niedzieli i owocnego tygodnia.