1.W trzecią niedzielę Wielkanocy obchodzona jest Niedziela Biblijna, która rozpoczyna Tydzień Biblijny. Nie tylko dzisiaj, w Niedzielę Biblijną oraz w ciągu tego rozpoczynającego się Tygodnia Biblijnego, rozważajmy słowo Boże, zwłaszcza zawarte w Ewangeliach.

2.Dzisiaj po mszy o 11.30 zapraszam rodziców dzieci które mają w tym roku przystąpić do I Komunii św.

3.W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Serdecznie zapraszam w tych dniach na Eucharystię sprawowaną w naszym kościele o godz.18.00. Okazja do spowiedzi świętej pierwszopiątkowej będzie od 17.30. Również od 17.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu. W piątek przez przyjęcie Komunii św. wynagradzajmy Panu Bogu wszelkie zniewagi i brak żalu za popełnione grzechy. W pierwszą sobotę oddamy się pod macierzyńską opiekę Niepokalanemu Sercu Bożej Matki.

4.W sobotę obchodzimy uroczystość Królowej Polski na mszy o 18.00, odnowimy Śluby Jasnogórskie. Po mszy odmówimy różaniec który poprowadzi wspólnota Żywego Różańca.

5.W piątek rozpoczniemy maryjny miesiąc – maj. Codziennie będziemy gromadzić się wokół ołtarza na Eucharystii i na nabożeństwie majowym. W naszym kościele nabożeństwo majowe będziemy celebrowali codziennie po mszy świętej, a w niedzielę po mszy o 9.00.

6.W środę zapraszam na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy , a w piątek na Koronkę do Bożego Miłosierdzia po mszy o 18.00.

7.Dziękuję za składane ofiary zarówno na konto parafialne jak i te złożone osobiście na budowę kościoła. Bóg zapłać za ofiary na funkcjonowanie kościoła. W tym miesiącu zakupiliśmy gablotę ogłoszeniową i ocekolowany i pomalowany został kościół. Koszt 22000 zł.

8.Dziękuję wszystkim za posprzątanie kościoła i wymycie okien.

9. W piątek 1 maja Arcybiskup udzielił dyspensy od pokarmów mięsnych.

10.W związku z pandemią w naszym kościele może uczestniczyć 25 osób plus ksiądz i Służba liturgiczna. Zachęcam osoby nie uczestniczące we mszy w kościele do łączności on-line na naszej stronie parafialnej o 11.30.

  ŻYCZĘ DOBREJ NIEDZIELI I CAŁEGO TYGODNIA.

Ks. proboszcz