1. Jesteśmy Kościołem pielgrzymującym w drodze do niebieskiej ojczyzny. Chrystus gromadzi nas na uczcie eucharystycznej, wyjaśnia nam pisma, w sakramentalnych znakach sam staje się pokarmem, byśmy nie ustali w drodze. W rozpoczynającym się Tygodniu Biblijnym prośmy Pana Jezusa szczególnie o to, aby pozwolił nam jeszcze bardziej ukochać i zrozumieć Pismo Święte. Wygospodarujmy w tym tygodniu nieco więcej czasu, abyśmy mogli sięgać po Biblię.

2. Dziękuję za złożone ofiary na tacę budowlaną w ubiegłą niedzielę , dziękuję za ofiary wpłacane na konto. Razem zebraliśmy 6492 złotych W tym tygodniu został pokryty blachą dach ganka na plebani.

3. W piątek uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski. Msza Święta tego dnia o godz. 18.00. Tego dnia nie obowiązuje post .

4. W przyszłą niedzielę po mszy o 11.30 spotkanie dla dzieci przygotowujących się do do I Komunii świętej w salce na plebani.

5. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień. Miłej i błogosławionej niedzieli.

ks. proboszcz Andrzej