1.Przyszła niedziela to druga niedziela miesiąca. Kolekta przeznaczona jest na wykończenie kościoła w głównej mierze na spłatę nowych ławek w prezbiterium i dla scholi i posadzki w prezbiterium.

2.W piątek zapraszam na nabożeństwo Drogi Krzyżowej dla dzieci, młodzieży i dorosłych po mszy wieczornej ok.18.25. natomiast w niedzielę na  Gorzkie Żale  po mszy o 9.00.

4.Przy wyjściu można nabyć nowy numer „Gościa Niedzielnego” „Niedzieli” w cenie 6 złotych Mały Gość w cenie 5 zł. W zakrystii można nabyć miesięcznik – Ekstra Gość poświęcony  świętemu Józefowi cena 9 zł.

5.Dziękuję ofiarodawcom za złożone ofiary, za wszystkie wykonane prace, za życzliwość i modlitwę.

6.W przyszłą niedzielę po mszy o 11.30 spotkanie dla dzieci I komunijnych w salce na plebanii.

7.Dzisiaj po mszy o 16.30 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania w kościele.

8.Na stoliku przy bocznych drzwiach wyłożone są paschaliki – 10 zł.

9.Dziękuję za złożone dzisiaj ofiary na tace przeznaczone na funkcjonowanie Gdańskiego Seminarium Duchownego.

Życzę dobrej niedzieli i tygodnia , szczególnie paniom z okazji ich jutrzejszego święta.

Ks. proboszcz Andrzej