1.W Kościele trwa Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan. Pan Jezus domaga się wzajemnej miłości: „To jest moje przykazanie, abyście się wzajemnie miłowali, tak jak Ja was umiłowałem”. Niech ta miłość stanie się naszym znakiem rozpoznawczym w świecie.

2.Bóg zapłać za złożone w ubiegłą niedzielę ofiary na tace inwestycyjną- zebraliśmy 2740 złotych i 69 groszy.

3.Nasze drogie babcie i dziadków i nasze rodziny polecimy Matce Bożej Nieustającej Pomocy w środę 22 stycznia podczas nowenny i wieczornej Eucharystii o godz.18.00.

4.W  czwartek msza święta zostanie odprawiona o 8.00.

5.W środę zapraszam na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy , a w piątek na Koronkę do Miłosierdzia Bożego.

6.W ubiegłą niedzielę zakończyłem wizyty duszpasterskie w naszej parafii. Dziękuję za serdeczne przyjęcie mnie i ministrantów przez parafian i złożone ofiary na prace w kościele. Kolęda dodatkowa dla tych którzy nie mogli przyjąć księdza w wyznaczonym terminie w sobotę 25 stycznia od 14.00. Zgłoszenia w zakrystii, telefonicznie lub mailowo.

7.Dziękuję za posprzątanie kościoła i wszystkie wykonane prace.

8.Polecam prasę katolicką- Gość Niedzielny i Niedzielę w cenie 6 zł.

9.Solenizantów i jubilatów otaczam serdeczną pamięcią i modlitwą.

 

ŻYCZĘ DOBREJ NIEDZIELI I DOBREGO TYGODNIA. Ks. Proboszcz Andrzej Sieg