1.Dziękuję za złożone ofiary na tacę inwestycyjną, która przeznaczona jest na wykończenie naszego kościoła.

2.Przypominam, że w naszym kościele w każdy piątek o godz.18.30 razem z Chrystusem i Jego bolejącą Matką przemierzamy Drogę krzyżową, a w niedziele o godz.9.00 rozpamiętujemy mękę Pana Jezusa podczas Gorzkich żali. Wszystkich zachęcam do licznego udziału w tych nabożeństwach.

3.W Kościele powszechnym przeżywamy niedzielę ad Gentes – Dzień Modlitw, Postu i Solidarności z Misjonarzami. Naszymi modlitwami obejmujemy tych, którzy głoszą Ewangelię na krańcach ziemi. W przyszłą niedzielę po mszy zbiórka do puszek.

4.Dzisiaj, 8 marca, obchodzimy też Dzień Kobiet. Pamiętajmy w modlitwach o wszystkich kobietach. Polecajmy ich życie Panu Bogu i Maryi, która jest najpiękniejszym wzorem żony i matki.

5.W środę po mszy świętej odmówimy nowennę i litanię do NMP z Lourdes.

6.Dziękuję za posprzątanie kościoła .

7.W przyszłą niedzielę rozpoczniemy rekolekcje wielkopostne które potrwają do środy włącznie.  Poprowadzi je ks. Jacek Tabor.

8.Za tydzień po mszy św. o 11.30 spotkanie dla dzieci pierwszokomunijnych.

9.W sobotę 14.03 o 9.30 spotkanie dla ministrantów w salce na plebani.

10.Przy bocznych drzwiach na stoliku wystawione są paschaliki wielkanocne w cenie 10 zł.

11.Przy wyjściu z kościoła na stojaku do nabycia prasa katolicka- Gość Niedzielny i Niedziela

ŻYCZĘ DOBREJ NIEDZIELI I DOBREGO TYGODNIA.