1. Zmartwychwstały Chrystus obdarza nas łaską swego miłosierdzia. Nikt, nawet największy grzesznik, nie jest jej pozbawiony. Boże miłosierdzie najbardziej przejawia się w przebaczaniu grzechów. Pan Jezus wciąż czeka, aby każdy z głębi swojego serca zawołał do Niego: Pan mój i Bóg mój, i aby On mógł w pełni okazać człowiekowi swoje miłosierdzie.
  2. Dzisiaj rozpoczyna się w Kościele w Polsce Tydzień Miłosierdzia. Doświadczamy Bożego miłosierdzia w naszym życiu i to powinno skłaniać nas do okazywania miłosierdzia innym, a szczególnie najbardziej potrzebującym. Dzisiaj wspieramy dzieła Caritas ofiarą do puszki.
  3. Jutro będziemy świętować przeniesioną z Wielkiego Tygodnia uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msza Święta o godz. 18.00.
  4. Zachęcam do czytania prasę katolicką – Gość Niedzielny, Niedzielę.
  5. Spotkanie dla dzieci przystępujących do I Komunii świętej odbędzie się w piątek 13.04 o 18.45 w leśniczówce.
  6. We pierwszej połowie września nasza parafia organizuje pielgrzymkę samolotową do Lourdes z okazji 160 rocznicy objawień Matki Bożej. W programie: Avinion, La Salette, Lourdes. Szczegóły na stronie internetowej. Termin zostanie podany za tydzień.
  7. Dziękuję za posprzątanie kościoła.
  8. W środę 11.04 po mszy o 18.00 odmówimy litanię do NMP z Lourdes.
  9. Niech Pan Jezus okazuje łaskę miłosierdzia solenizantom i jubilatom tego tygodnia.

    Życzę radosnej niedzieli i udanego tygodnia.