1.Usłyszane w dzisiejszej Ewangelii wezwanie św. Jana Chrzciciela, aby przygotować drogę Panu przynagla nas do gorliwego wykorzystania czasu Adwentu.

2.Msze Święte roratne sprawowane są w naszym kościele w poniedziałek i czwartek o godz. 18.00. Zapraszam wszystkich do udziału. Dzieci przynoszą serduszka z wypisanymi dobrymi uczynkami.

3.Bóg zapłać za osobistą i wspólnotową modlitwę oraz złożone ofiary jako wyraz łączności z Kościołem na Wschodzie.

4.Nowenna do Matki Bożej Niestającej Pomocy w środę o godz. 18.00, a w piątek Koronka do Miłosierdzia Bożego po mszy o 18.00.

5.Dziękuję wszystkim za posprzątanie kościoła .

6.Zachęcam do czytania : Niedzieli i Gościa Niedzielnego

7.W zakrystii do nabycia świece Caritasu w ramach Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom –małe świece 7 zł, duże 18 zł. W zakrystii można też odebrać opłatki. Ofiara przeznaczona jest na cele inwestycyjne.

8.Nasza schola parafialna rozprowadza wigilijne sianko pod obrus. Ofiary przeznaczone są na działalność scholi.

9.Dzisiaj na mszy o 11.30 poświęcenie medalików dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św., a po mszy spotkanie dla rodziców i dzieci, natomiast po mszy o 16.30 spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania.

10.Spotkanie opłatkowe dla scholi i ministrantów z rodzicami w sobotę 15.12. o godz. 17.00.

11.W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na prace dla uchronienia i zabezpieczenia Bazyliki św. Mikołaja w Gdańsku.

12.Wszystkim solenizantom i jubilatom niech Matka Boża wyprosi obfite błogosławieństwo i łaski.

ŻYCZĘ DOBREJ NIEDZIELI I DOBREGO TYGODNIA.

W minionym tygodniu do domu Ojca odszedł Jarosław Łapiński lat 45.   Dobry Jezu a nasz Panie.