1. Pan Jezus wciąż powołuje tych, którzy będą łowić ludzi w sieci zbawienia, bo czas się wypełnił i bliskie jest królestwo Boże.
  2. Trwamy ze wszystkimi wspólnotami chrześcijańskimi na świecie w tradycyjnej modlitwie o jedność chrześcijan. Tydzień modlitw zakończy się w czwartek, w święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła.
  3. Dzisiaj i w poniedziałek przypada Dzień Babci i Dzień Dziadka. Życzę radości na co dzień zadowolenia z wnuków i dużo zdrowia.
  4. Dziękuję za posprzątanie kościoła.
  5. Są wolne intencje zachęcam do ich zamawiania.
  6. Dzisiaj po mszach odbędzie się zbiórka do puszki na pomoc rodzinie w Syrii w akcji Rodzina Rodzinie w której uczestniczy nasza parafia.
  7. Na stojaku znajdują się czasopisma: Niedziela, Gość niedzielny i Mały Gość z plakatem i płytą w cenie 5 zł.
  8. Zapraszamy na widowisko teatralne dzisiaj o 20.00 w Karczmie Swojak . Wstęp wolny. W trakcie zbiórka datków na pomoc w walce z polineuropatią dla Klaudii i Kacpra.
  9. Jeszcze raz, dziękuję wszystkim parafianom którzy przyjęli kolędy za gościnność, wspólną modlitwę , rozmowy, poczęstunek i ofiary złożone na budowę. Sprawozdanie.
  10. Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia życzymy wielu łask Bożych.

Życzę radosnej niedzieli i Bożego błogosławieństwa!