1. Gdy Chrystus przyjął chrzest od Jana w Jordanie, sam Bóg Ojciec dał świadectwo: „Tyś jest mój Syn umiłowany, w Tobie mam upodobanie”. Każdy, kto przyjął sakrament chrztu św., staje się dzieckiem Bożym. Dzisiaj odnowiliśmy nasze przymierze z Bogiem, przypieczętowane łaską chrztu św.
  2. Niedzielą Chrztu Pańskiego kończy się liturgiczny obchód Bożego Narodzenia. Zgodnie z wielowiekową tradycją czas świątecznych dekoracji i śpiewania kolęd przedłużamy do święta Ofiarowania Pańskiego, 2 lutego.
  3. Dziękuję za posprzątanie kościoła.
  4. Dziękuję wszystkim którzy przygotowali jasełka i w nich uczestniczyli. Bóg zapłać!
  5. W czwartek po mszy o godzinie 8:00 z racji 11 dnia miesiąca odmówimy litanię do NMP z Lourdes i dziesiątkę różańca.
  6. Są wolne intencje. Zachęcam do ich zamawiania.
  7. Plan kolęd.

Życzę radosnej niedzieli i Bożego błogosławieństwa!