1.Pan Jezus wielokrotnie poucza nas o swoim królestwie, a przez swoje wcielenie urzeczywistnił słowa: „bliskie jest królestwo Boże”. Odnawiając nasze zawierzenie i uznając królewską godność Chrystusa, pragniemy na co dzień budować Jego królestwo prawdy, pokoju i zbawienia. Podczas wszystkich Mszy Świętych odnawiamy dziś akt przyjęcia Chrystusa jako Pana naszych serc.

2.W ostatnią niedzielę listopada zapraszam do modlitwy za zmarłych polecanych w wypominkach 15 minut przed mszami świętymi.

3.Nowenna do Matki Bożej Niestającej Pomocy i litania do Matki Bożej z Lourdes w środę o godz. 18.00, Koronka do Miłosierdzia Bożego w piątek o 18.00.

4.W sobotę 30.11. 0 9.30 zbiórka dla ministrantów i kandydatów na ministrantów i lektorów.

5.W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Adwent , w naszym kościele tego dnia poświęcę opłatki wigilijne. Opłatki będzie można otrzymać od osób które zbierają ofiary na wykończenie naszego kościoła, lub w zakrystii i biurze parafialnym.

6.W przyszłą niedzielę po mszy świętej o 11.30 spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej i ich rodziców w salce na plebanii z krawcową.

7.Dziękuję za posprzątanie kościoła i wszystkie wykonane prace.

8.W tym tygodniu są wolne intencje. Intencje można zamawiać w zakrystii.

9.Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej. Szczególnie polecam w tym tygodniu Gościa Niedzielnego, Niedzielę i Małego Gościa.

10.W poniedziałek 25.11. o godz. 19.00 w Hotelu Otomin odbędzie się bezpłatne spotkanie dla osób zainteresowanych – Odnawialnymi Źródłami Odnawialnymi. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.

11.Solenizantów i jubilatów otaczam serdeczną pamięcią i modlitwą.

ŻYCZĘ DOBREJ NIEDZIELI I DOBREGO TYGODNIA.

Ks. Proboszcz Andrzej Sieg