1. Trwa Oktawa Bożego Ciała. Zapraszam dzieci sypiące kwiatki, osoby noszące chorągwie, ministrantów. W niedzielę po mszy o 11..30, w dni powszednie po mszy o 18.00 do czwartku włącznie.
  2. W sobotę rozpoczęliśmy nabożeństwa czerwcowe , odmawiamy je po mszy w niedzielę o 9.00, w dni powszednie po mszy.
  3. Dzisiaj po mszy o 9.00 po litanii do Serca Jezusowego różaniec poprowadzi wspólnota Żywego Różańca.
  4. Dzisiaj na mszy o 11.30 Rocznica I Komunii świętej.
  5. Ponadto w tym tygodniu w poniedziałek przypada wspomnienie błogosławionych męczenników koreańskich,w środę św. Bonifacego, w piątek Uroczystość NSPJ. Nie obowiązuje w tym dniu wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych, a w sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca NMP. Obchodzącym w tym tygodniu swoje imieniny, urodziny i rocznice składam najserdeczniejsze życzenia i powierzam opiece ich Świętych Patronów.
  6. W czwartek poświęcenie wianków.
  7. Przy wyjściu można nabyć nowy numer „Gościa Niedzielnego” i Niedzielę.
  8. W przyszłą niedzielę taca budowlana.
  9. Dziękuję wszystkim za zaangażowanie w Uroczystość Bożego Ciała.
  10. W sobotę 8 czerwca zapraszam na rodzinną wycieczkę rowerową do Przywidza. Wyjazd sprzed kościoła o 9.00.
  11. Parafia organizuje pielgrzymkę śladami św. Pawła na Maltę od 17 do 23 września. Szczegóły na tablicy ogłoszeń i stronie parafialnej.
  12. Zmarła śp. Irena Bielawa l.58. Msza pogrzebowa w piątek 7 czerwca o 11.00.. Dobry Jezu a nasz Panie daj Jej wieczne spoczywanie.

Życzymy wszystkim radosnego i owocnego przeżywania Dnia Pańskiego. Przyjmijmy Boże błogosławieństwo.

Ks. Andrzej Sieg-proboszcz.

Zapowiedzi przedślubne: I Natalia Treder z Otomina i Mikołaj Nowak z Sulmina.