1.Jutro przypada wspomnienie św. Jana Bosko, w środę przypada Święto Ofiarowania Pańskiego – Dzień Życia Konsekrowanego. Taca przeznaczona na zakony kontemplacyjne w naszej diecezji. Msza św. w tym dniu: o 18 00. Przynosimy gromnice.

2.W tym tygodniu ponadto przypada w czwartek wspomnienie św. Błażeja po Mszy św. nastąpi błogosławieństwo świecami osób mających problemy laryngologiczne, w sobotę przypada wspomnienie św. Agaty – dziewicy i męczennicy.

3. 3 lutego w czwartek po mszy wieczornej do 19.30, wspólnota Czas dla Rodzin zaprasza na wieczór uwielbienia. Myślą przewodnią  tej modlitwy będą słowa: Bóg jest dla nas ucieczką i mocą . Podczas spotkania planowane jest krótkie nauczanie połączone ze świadectwem.

4.Dzisiaj po mszy o 11.30 spotkanie dla dzieci komunijnych w salce na plebani.

5.W dniach od 15-24.09 planowana jest pielgrzymka do Fatimy przez Andaluzję, Lizbonę i Madryt. Szczegóły na tablicy ogłoszeń i stronie parafialnej.

6.W pierwszy piątek miesiąca okazja do spowiedzi św. Msza św. wotywna o Sercu Bożym o 18.00 połączona z nabożeństwem eucharystycznym.

7. Przy wyjściu można nabyć Gość Niedzielny i Niedzielę w cenie 8 PLN

8. W sobotę po mszy o 18.00 zapraszam na różaniec który poprowadzi Żywy Różaniec.

9. W sobotę o 18.40 spotkanie dla ministrantów w salce na plebanii.

10. W przyszłą niedzielę na mszy o 11.30 poświęcenie świec dzieci komunijnych.

Ks. Proboszcz Andrzej Sieg