• W czwartek przypada Święto Ofiarowania Pańskiego – Dzień Życia Konsekrowanego. Taca przeznaczona na zakony kontemplacyjne w naszej diecezji. Msze św. w tym dniu: o 18.00 i 19.00. Przynosimy gromnice.
  • W tym tygodniu ponadto przypada w piątek wspomnienie św. Błażeja. Po Mszy św. nastąpi błogosławieństwo świecami osób mających problemy laryngologiczne.
  • W środę adoracja Najśw. Sakramentu od 18.30-19.00 i nowenna do MBNP.
  • W pierwszy piątek o 18.00 Msza św. wotywna o Sercu Bożym połączona z nabożeństwem eucharystycznym.
  • W I sobotę odwiedzę chorych od 10.00. Po mszy o godz. 18.00 różaniec poprowadzi wspólnota Żywego Różańca.
  • Dzisiaj po mszy o 16.30 katecheza dla bierzmowanych.
  • W przyszłą niedzielę 5.02 po mszy o 11.30 katecheza dla dzieci komunijnych, a po mszy o 16.30 zapraszam rodziców młodzieży bierzmowanej na spotkanie.
  • Zbiórka dla ministrantów w sobotę 4.02 o 9.30.
  • Na stojaku można nabyć Niedzielę i Gościa Niedzielnego w cenie 10 PLN.
  • W piątek po mszy o 19.00 będziemy zdejmować wystrój świąteczny kościoła. Zapraszam do pomocy w tym dziele.
  • Zmarł śp. Bogdan Grabowski (63 lat) z ulicy Pogodnej. Msza pogrzebowa w czwartek o 11.00. Dobry Jezu a nasz Panie daj mu wieczne spoczywanie.

Ks. proboszcz Andrzej Sieg